Dobry blender wysokoobrotowy

Blender jest urządzaniem, które można znaleźć niemal w każdej kuchni. Niemniej jednak ma ono swoje ograniczenia. 

Za to blender wysokoobrotowy Bugatti Venot jest urządzaniem, które przenosi gotowanie w zupełnie nowy wymiar. Nawet trzykrotnie większa moc i znacznie zwiększona ilość obrotów ostrzy na sekundę sprawia, że jest to prawdziwy kuchenny terminator do zadań specjalnych.

Zdrowe soki

Blender wysokoobrotowy świetnie sprawdzi się w przygotowaniu aksamitnych i zdrowych soków owocowo-warzywnych. Doskonale poradzi sobie nawet ze zmieleniem liści szpinaku czy innych problematycznych produktów.

Soki te pełne są błonnika, który znakomicie wpływa na perystaltykę jelit oraz wspomaga ich pracę.

Kremowe zupy

Dzięki funkcji emulgacji, którą posiadają niemal wszystkie urządzenia tego typu, wykonane w nim zupy są gęste, aksamitne i kremowe. Można je mielić nawet świeżo po ugotowaniu, dzięki grubemu dzbankowi, odpornemu na działanie wysokich temperatur.

Zdrowe zupy kremy są sycące i pożywne i mogą być podstawą zdrowej i zbilansowanej diety.

Zadanie specjalne

Blender wysokoobrotowy poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Bez żadnego problemu zmieli ziarna różnego rodzaju na mąkę. Doskonale i bez najmniejszych trudności pokruszy nawet grube kostki lodu. Nie napotka żadnych trudności przy rozdrabnianiu nawet najtwardszych produktów spożywczych. Z pewnością warto znaleźć dla niego miejsce w swojej kuchni.

Comments are closed.