Kostka Rubika 2×2 – idealny prezent

11.jpgKostka Rubika to z pewnością najpopularniejsza zabawa logiczna, którą znają chyba wszyscy. Nic dziwnego, że dla wielu rodziców kostka Rubika 2×2 to idealny prezent dla dziecka. gdyż nie tylko bawi, ale przede wszystkim rozwija zdolności dziecka.

Prezent dla dziecka kostka Rubika 2×2 to wymarzone rozwiązanie dla każdego, kto chciałby zapewnić swojemu dziecku długotrwałą rozrywkę, którą można zabrać dosłownie wszędzie. Choć wydaje się, że kostka Rubika 2×2 prezent to łatwizna, jest to złudzenie! Ma ona aż 3 674 160 kombinacji kolorów a jest tylko jedno rozwiązanie.

Kostka Rubika 2×2 to prezent idealny zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Świetnie rozwija wyobraźnię oraz uczy logicznego myślenia. Jej niewątpliwą zaletą jest również fakt, że dziecko może zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie – w długą podróż czy do lekarza, gdzie na pewno będzie znudzone i będzie potrzebowało jakiejś rozrywki.

Popularna kostka Rubika w wersji dla dzieci została wzmocniona, dzięki czemu nie zepsuje się pod wpływem ciekawskich, ale niekoniecznie delikatnych rączek. Jeżeli kiedykolwiek bawiłeś lub bawiłaś się kostką Rubika, z pewnością będzie Ci bardzo miło, gdy zobaczysz swoje dziecko z tą właśnie zabawką!

Zapisz

Comments are closed.