Najlepszy automat do bitej śmietany dla lodziarni

W dzisiejszych czasach nie można wyobrazić sobie lodziarni albo porządnej restauracji bez smacznych deserów. Jak powszechnie wiadomo jednym z najczęstszych dodatków do deserów jest właśnie bita śmietana, która zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających łasuchów. Każdy lokal gastronomiczny, który serwuje lody powinien zainwestować w automat do bitej śmietany, dzięki któremu będzie można przygotować desery z najwyższej światowej półki.

Automat do bitej śmietany ze stali nierdzewnej

Najlepszym wyborem jest oczywiście automat do bitej śmietany, który w całości wykonany jest ze stali nierdzewnej. Sprzęt tego typu jest bardzo prosty w utrzymaniu czystości, dlatego też spełnia normy higieniczne. Warto postawić na automat, który może pochwalić się doskonałą wydajnością. W chwili obecnej standardem jest wytwarzanie przynajmniej 50 litrów bitej śmietany na godzinę.

Dlaczego warto postawić na śmietanę z automatu

Automaty do bitej śmietany mają bardzo wiele zalet, dlatego też w dzisiejszych czasach tak wiele firm korzysta z ich dobrodziejstwa. Największą zaletą sprzętu tego typu jest oczywiście ogromna oszczędność czasu i nerwów. Dużym plusem jest także to, że bita śmietana jest zawsze produkowana w idealnej temperaturze 4 stopni Celsjusza i w odpowiedniej konsystencji. Godne polecenia są przede wszystkim te modele, które mają funkcję automatycznego mycia, dzięki której można zaoszczędzić jeszcze więcej czasu.

Comments are closed.