Rajstopy zamiast pończoch? Niekoniecznie

Z pewnością każda kobieta posiada w swojej szafie przynajmniej jedną parę pończoch. Dlaczego? Ponieważ są nie tylko bardzo wygodne, ale również niezwykle seksowne i pasują do wielu różnych sytuacji. Kiedy zatem zazwyczaj zakładamy pończochy? Okazji może być wiele!

Lato i wiosna to sezon wesel, na które większość kobiet zakłada sukienki. I nic dziwnego, trudno o bardziej kobiecy strój. Niestety, temperatura nie zawsze pozwala na nogi pozbawione jakiejkolwiek ochrony. Warto pamiętać, że rajstopy często nieestetycznie się rolują, co widać zwłaszcza pod obcisłymi sukienkami – wówczas pończochy sprawdzą się zdecydowanie lepiej.

Dla wielu kobiet i mężczyzn pończochy to synonim seksapilu i kobiecości. Z tego też powodu specjaliści ”od uwodzenia” doradzają, aby zakładać tę część garderoby na randki czy ważne spotkania. I wcale nie chodzi o to, aby mężczyzna szybko zobaczył, że kobieta ma na sobie pończochy. Już samo ich założenie powoduje, że kobieta czuje się zdecydowanie bardziej pewna siebie, co jest zauważalne w jej zachowaniu czy samopoczuciu.  Podobnie, jak pończochy, działa na kobiecą psychikę założenie seksownej bielizny, dlatego warto posiadać takie elementy stroju w swojej szafie.

Comments are closed.