Świeczki urodzinowe dla osób w różnym wieku

Świeczki urodzinowe są ważnym sprzętem stosowanym w cukierniach. Podczas organizowania imprezy warto zdecydować się na jeden z rodzajów świeczek dostępnych na rynku.

Świeczki dla dzieci

Świeczki typowo dla dzieci to proste, kolorowe elementy z dodatkowymi ozdobnikami. Stosuje się również specjalne nakładki dzięki, którym tort może stać się dużo bardziej spersonalizowany. Nakładka może mieć kształt piłki do kosza, może to być ulubione zwierzątko lub inny przedmiot. Dzieci na pewno docenią kolorystykę takich świeczek urodzinowych. Oprócz tego doskonale na torcie dziecięcym sprawdzą się świeczki w postaci liter. Można z nich ułożyć proste napisy, na przykład imię malucha.

Świeczki dla nastolatków

Nastolatki można zaskoczyć umieszczając na torcie świeczki urodzinowe w postaci cyfr. Można oczywiście wybrać wiek jubilata, ale dobrze będzie wyglądała także data urodzin. Większość nastolatków będzie również zadowolona ze świeczek urodzinowych w postaci sztucznych ogni. Odpala się je za pomocą zapalniczki, a wydzielające się płomienie stanowią efektowny dodatek do zabawy urodzinowej. Decydując się na takie świeczki musimy jednak uważać, można sprawdzić ich datę przydatności i odpalić je w pomieszczeniu dobrze wentylowanym.

Comments are closed.