Jak wybierać jonizator wody?

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o tzw. wodzie alkalicznej. Jest to woda, która jest bogata w zdrowe i niezbędne dla ludzkiego organizmu składniki mineralne takie, jak potas, wapń, magnez czy sód.

Picie takiej wody zapewnia zdrowie i oczyszcza organizm z toksyn. Możemy ją osiągnąć stosując urządzenia zwane jako jonizator do wody zdroweimarkowe.pl. Sprawdźmy, na co zwracać uwagę podczas wyboru takiego produktu.

Zróżnicowane ph

Głównym parametrem, na który powinniśmy zwracać uwagę podczas zakupu jonizatora do wody, jest zakres poziomu ph, jaki jonizator produkuje. Wybierajmy urządzenia, które produkują wodę o możliwie najmocniej zróżnicowanym zakresie ph. Najbardziej optymalnym produktem będzie taki, który produkuje zakres 3-10 ph. Tańsze modele działają w zakresie 5-9,5 ph.

Tworzywo

Kolejnym ważnym aspektem jest tworzywo z jakiego produkuje się płyty elektrod. Od tego zależy trwałość urządzenia. Najlepszy jonizator do wody posiada płyty wyprodukowane z tytanu z dodatkiem platyny. Żywotność takiego produktu określa się na ok. 20 lat. Na rynku dostępne są również produkty z tytanowymi płytami, które również są wytrzymałe. Zdecydowanie najgorszym wyborem jest postawienie na urządzenie z płytami stalowymi, które najszybciej ulegają zniszczeniu.

Comments are closed.